AXA Bank spořící účet patří k těm nejlepším spořícím účtům v Českém republice. Nabízí nejen vysoký roční úrok. V samotném článku se dozvíte více o AXA Bank spořícím účtu.

AXA Bank obecně

AXA Bank patří do silné skupiny AXA. Skupina AXA je známá především díky pojištění AXA. AXA Bank zatím nabízí pouze spořící účet, ale v budoucnu možná přidá AXA Bank i další finanční produkty.

AXA Bank spořící účet podmínky

AXA Bank spořící účet je možno si založit zcela zdarma. Vedení spořícího účtu je bez poplatků. Zdarma jsou všechny příchozí platby a několik odchozích plateb za měsíc. Svůj spořící účet pohodlně ovládáte přes internetové bankovnictví pomocí internetového prohlížeče. Nemusíte tedy chodit do banky.

AXA Bank spořící účet aktuální úroky

AXA Bank spořící účet v současnosti nabízí roční úrok ve výši: 1,30 % p.a.
Tento úrok je určen pro úročení do výše 1 000 000 Kč. Při částce na účtu 1 000 001 Kč a více je spořící účet AXA Bank úročen ročním úrokem ve výši: 1,1 % p.a.
Nižším úrokem je úročena je částka nad 1 000 000 Kč.

AXA Bank – Jak založit spořící účet ?

AXA Bank spořící účet si můžete zařidit i přes internet. Budete potřebova občanský pas a cestovní pas. Dále pak číslo bankovního účtu finanční instituce v ČR, jehož jste majitelem. Vyplnit žádost můžete ZDE!