V článku se dozvíte název spořícího účtu, který lze označit za současný nejlepší spořící účet. V článku se také dozvíte více informací o tomto nejlepším spořícím účtu.

Nejlepší spořící účet ? Air Bank

Nejlepší spořící účet na Českém trhu je Spořící účet od Air Bank. Nabízí dlouhodobě vysoký roční úrok. Neplatíte za založení účtu. Účet ovládáte jednodušše přes moderní internetové bankovnictví a navíc si můžete spořící účet založit zdarma přes internet. K dispozici je navíc 10 obálek a můžete si tak peníze pěkně dělit do jednotlivých obálek. Velkou výhodou je TOP 3 garance, která zaručuje že spořící účet od Air Bank bude vždy mezi 3x nejvíce výhodnými spořícími účty.

Spořící účet od Air Bank a jeho roční úrok

Air Bank má úrok v současnosti ve výši 2,1 % p. a. Tento úrok je platný pro všechny, bez vyjímky. Nezáleží tedy na tom, kolik peňez vám leží na spořícím účtu.

Jak si založit nejlepší spořící účet ?

Nejlepší spořící účet od Air Bank si můžete založit osobně na pobočce. Nejlepší je však založit si spořící účet od Air Bank jednodušše přes internet. Smlouva k podpisu vám pak dojde klasickou poštou nebo vám ji pro podpis dozvíte poslíček (kurýr).