V samotném článku vám představíme nejvýhodnější spořící účet na Českém trhu. Tento spořící účet jde také pohodlně založit přes internet, takže jeho založení je opravdu jednoduché.

Nejvýhodnější spořící účet je od Air Bank

Air Bank je dravá štika na Českém bankovním trhu. Stojí za ní silná finanční skupina PPF. Jejich spořící účet je dobrý hlavně v tom, že je tam TOP 3 garance, to znamená že roční úrok bude vždy mezi třemi nejlepšími na trhu. Úroky u spořícího účtu se mohou kdykoliv měnit a proto je tato garance dobrá. Protože nemusíme furt přecházet, když jinde nabídnout lepší úrokovou sazbu. Můžete si také vytvářet obálky a díky tomu si naspořit na jednotlivé věci, které potřebujete. Je možnost vystavit až 10 takových obálek.

Nejvýhodnější spořící účet a jeho roční úrok

Air Bank má v současnosti roční úrok ve výši 2,1 % p. a. Tento úrok je pro každého stejný, není tedy důležité jakou částku máte vlastně na spořícím účtě. Úrok na spořícím účtě od Air Bank je vždy 2,1 % p. a

Spořící účet od Air Bank založení účtu

Spořící účet si můžete založit na kamenných pobočkách Air Bank. Nebo si můžete podat žádost o spořící účet přes internet. To je asi nejlepší možnost a ušetří vám to čas. Smlouvu vám pak pošle buď klasicky poštou nebo za vámi dojede kurýr. Výběr možnosti je už jen na vás.