Lidé, kteří spoří svoje peníze na spořícím účtu často hledají nejvyšší úrok na spořícím účtu. Díky takovému porovnání mohou mít vždy ten nejvýhodnější spořící účet s nejvyšším ročním úrokem.

Co je to ten spořící účet ?

Spořící účet je v Česku velmi oblíbený prostředek pro zhodnocování volných peněz. Spořící účet má obrovskou výhodu v tom, že tam peníze nemáme žádným způsobem vázané a můžete si tedy peníze kdykoliv ze spořícího účtu vybrat. Navíc získáváte určité zhodnocení, v dnešní době je to zhruba okolo 2 procent ročně. Výhodou tedy je, že spořící účet můžete kdykoliv změnit.

Kdo má tedy nejvyšší úrok na spořícím účtu

Pokud chcete vědět, kdo má aktuálně nejvyšší úrok na spořícím účtu, tak se podívejte na hlavní stránku webu spořící účty srovnání, kde je pravidelně aktualizované srovnání spořících účtů. Najdete tam informace, které spořící účty jsou nejvýhodnější. Mezi nejlepší spořící účty patří ten od Air Bank, Equa Bank, AXA Bank, ING atd. Více informací najdete v tom samotném srovnání.

Další možnosti pro zhodnocování peněz

Kromě spořících účtů existuje celá další řada možností jak můžete zhodnocovat své peníze. Jednou z možností jsou i investice. A investic se nemusíte bát, naopak vám mohou přinést velmi zajímavé zhodnocení vašich volných peněz. Podívejte se na článek do čeho investovat své peníze.