V článku se dozvíte jaký spořící účet můžete získat u Mbank. Mbank nabízí dva různé spořící účet. V současnosti však nabízí docela nízký úrok, pokud tedy nesplníte určité podmínky.

Dříve nejlepší spořící účet u Mbank

Není tomu zase tak dávno co býval spořící účet u Mbank tou nejlepší volbou pro spoření volných prostředků. Spořící účet u Mbank byl zcela bez poplatků a nabízel na začátku docela dlouho vysoký úrok ve výši 3,5 procenta. Tomuto období říkám zlaté časy Mbank. Poté se časaly úroky postupně snižovat. Během té doby vznikl i druhý spořící účet u Mbank s názvem eMAX Plus.

Spořící účet u Mbank z názvem eMAX

Jako první si představíme spořící účet u mBank s názvem eMAX. Vedení účtu je bez poplatků a zdarma je také platební karta VISA. Účet můžete pohodlně ovládat přes jednoduché internetové bankovnictví. Neplatíte ani za příchozí či odchozí platby. Úrok je však nyní nízký a je ve výši 0,40 % % p.a. Což je hodně málo. Účet si můžete založit ZDE!

Spořící účet u Mbank z názvem eMAX Plus

Druhý spořící účet u Mbank se jmenuje eMAX Plus. Neplatíte žádný poplatek za vedení účtu, ani za příchozí platby. Zdarma je také jedna odchozí platba měsíčně. Spořící účet eMAX Plus ovládáte přes internetové bankovnictví. Běžný úrok je 0,50 % % p.a. Zvýhodněná úroková nabídka při splnění určitých podmínek je potom 2,00 % p.a. Pro zvýdněný úrok musíte být celkový objem plateb kartami u obchodníků
nebo na internetu ve výši min. 4 000 Kč a nesmí být na účtu více než 100 000 Kč.