Připravily jsme pro vás přehled nejvýhodnějších spořících účtů na Českém trhu. Představíme vám 3 bankovní spořící účty, které opravdu považujeme za kvalitní a hodné dalšího doporučení.

Spořící účty – náš přehled

Do našeho přehledu spořících účtů jsme vybíraly pouze osvědčené spořící účty, které nabízí na dnešní podmínky stále solidní roční úrok. V našem přehledu najdete spořící účty, které jsou bez zbytečných poplatků, které by zbytečně snižovaly vaše budoucí výnosy ze spořícího účtu.

Vybrané spořící účty přehled

Níže vám námi vybrané spořícího účtu do přehledu v krátkosti představíme a dozvíte se také aktuální úrok. Na spořícím účtu se totiž může výše úroku měnit. Dozvíte se co nabízí jednotlivé spořící účty od bank.

Spořící účet Wüstenrot

Wüstenrot je stavební spořitelna, ale začala nabízet i výhodný spořící účet. Založení účtu probíhá přes internet a zcela zdarma. Zdarma jsou také přichozí a odchozí platby, pokud jsou zadané přes vaše internetové bankovnictví.

Aktuální výše ročního úroku: 2,1 % ročně
Tento roční úrok platí pro zůstatky ve výši od 30 000 Kč do 5 mil. Kč
Založit spořící účet můžete: ZDE!

AXA Bank spořící účet

AXA Bank patří pod skupinu AXA. A nabízí výhodný spořící účet. Neplatíte žádné poplatky za vedení spořícho účtu. Zdarma jsou také přichozí platby + několik odchozích plateb zdarma. I dispozici je internetové bankovnictví.

Aktuální roční úrok: 1,70 % p.a.
Tento úrok je určen pro úročení do výše 1 000 000 Kč. Při částce na účtu 1 000 001 Kč a více je spořící účet AXA Bank úročen ročním úrokem ve výši: 1,1 % p.a.
Můžete založit: ZDE!